BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 5464322
nr 546 4322
Marian Zawadzki
(1912-1978), Sverige
Bordslampa, Marian Zawadzki, Signerad MZ 1957, Tilgman Keramik, höjd: ca 38 (fot med lagning)
Utrop:
100 kr
måndag 13 oktober 2008
kl 16:06:32
Tilgman Keramik